Tradice od roku 1992

EMAIL

zts@zts-jh.cz

TELEFON

+420 384 340 900

ADRESA

Jarošovská ul.840/II
37701 Jindřichův Hradec

AKTUALITY

Stavební stroje Günter Grossmann

Hledáte kvalitní a cenově dostupné stavební stroje pro vaši firmu nebo projekt? Nyní nabízíme širokou škálu nakladačů, rýpadel a vysokozdvižných vozíků od značky Günter Grossmann za bezkonkurenční ceny.

Günter Grossmann: Synonymum pro kvalitu a spolehlivost

Značka Günter Grossmann se řadí mezi rychle rostoucí evropské výrobce stavebních strojů. Díky použití špičkové technologie a kvalitních komponentů, jako jsou motory Kubota, Yanmar, Perkins a hydromotory PWG nebo EATON (USA), garantuje značka dlouhou životnost a vynikající výkon strojů.

Nabídka strojů

Naše nabídka zahrnuje:

Nakladače: od kloubových kolových nakladačů s nosností od 600kg do 2,5t, přes elektrické modely až po teleskopické nakladače. Nabízíme modely jako GG400 elektrik, GG04, GG06 až po GG 2500 TEL s nosnostmi až 2500 kg.

Rýpadla: od kompaktních modelů pro menší práce jako GG 800 N až po robustnější stroje jako GG 3000 pro běřžnou stavební činnost.

Vysokozdvižné vozíky: s nosností od 1,3t do 3,5t, včetně modelů speciálně upravených pro těžší terén nebo vybavených kabinou pro maximální komfort.

Veškerá technika je homologována pro provoz v rámci EU, přičemž řada modelů splňuje nejpřísnější emisní normy Euro 5, což z nich činí ideální volbu pro ekologicky šetrné projekty. K dispozici jsou také modely, které můžete zaregistrovat a používat přímo na veřejných komunikacích.

Proč nakupovat u nás?

Bezkonkurenční ceny: Díky přímému zastoupení značky Günter Grossmann v České republice a celé Evropě můžeme nabídnout nejlepší ceny na trhu.

Komplexní servis: Kromě prodeje strojů nabízíme i placený servis a širokou nabídku příslušenství od sekaček na trávu, míchaček na beton po sněžné frézy.

Zákaznická podpora: Jsme zde pro vás, abychom poskytli veškeré poradenství a technickou podporu. Naším cílem je vaše spokojenost a dlouhodobá spolupráce.

Objevte širokou nabídku strojů Günter Grossmann, které vám pomohou zefektivnit práci na každém projektu. Kontaktujte nás pro individuální konzultace a nabídku přizpůsobenou přímo vašim potřebám.

Nově u nás pořídíte nakladače, rýpadla a vysokozdvižné vozíky značky Günter Grossmann za bezkonkurenční ceny.

Nakladače Novotný – Kvalitní a spolehlivé stroje pro každou stavbu

Společnost ZTS Jindřichův Hradec s.r.o. je již od roku 1992 předním českým prodejcem a servisním…