Tradice od roku 1992

EMAIL

zts@zts-jh.cz

TELEFON

+420 384 340 900

ADRESA

Jarošovská ul.840/II
37701 Jindřichův Hradec

AKTUALITY

Nakladače Novotný – Kvalitní a spolehlivé stroje pro každou stavbu

Společnost ZTS Jindřichův Hradec s.r.o. je již od roku 1992 předním českým prodejcem a servisním partnerem v oblasti stavebních strojů. Jedním z jejich hlavních produktů jsou smykem řízené nakladače značky Novotný, které se vyznačují vysokou kvalitou, spolehlivostí a všestranností.

Proč si vybrat nakladače Novotný?

Nakladače Novotný jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky moderních stavebních projektů. Tyto stroje se vyznačují robustní konstrukcí, vysokým výkonem a snadnou ovladatelností. Díky kompaktním rozměrům a výborné manévrovatelnosti se nakladače Novotný snadno přizpůsobí různým pracovním podmínkám, ať už se jedná o staveniště, průmyslové areály nebo zemědělské provozy. (https://www.zts-jh.cz/)

Společnost ZTS Jindřichův Hradec s.r.o. je generálním prodejcem nakladačů Bobek 861 a 961 pro Českou republiku. Tyto modely se vyznačují výkonnými motory FPT, hydraulickým systémem Bosch-Rexroth s vysokou účinností a ergonomicky navrženou kabinou, která zajišťuje strojníkovi maximální pohodlí a snadné ovládání stroje.

Servis a podpora

Kromě prodeje nových nakladačů Novotný nabízí ZTS Jindřichův Hradec s.r.o. také komplexní servisní služby. Ve vlastních dílnách provádějí zkušení technici všechny typy oprav, od běžných až po generální. V případě potřeby jsou připraveni vyrazit za zákazníky a opravit stroje pří na místě. (https://www.zts-jh.cz/servis-a-opravy/)

Nezapomínáme ani na starší modely nakladačů, které dodávala v minulosti. Pro tyto stroje stále vedeme širokou nabídku náhradních dílů a přídavných zařízení. Díky tomu mohou majitelé starších nakladačů Novotný udržovat své stroje v perfektním stavu a maximalizovat jejich životnost.

Školení a technické kontroly

ZTS Jindřichův Hradec s.r.o. je akreditovaným školicím střediskem pro výcvik obsluh stavebních strojů. Jejich školení jsou vedena zkušenými lektory a zajišťují, že operátoři nakladačů Novotný budou stroje ovládat bezpečně a efektivně. (https://www.zts-jh.cz/skoleni-strojniku/)

Kromě školení provádíme také technické kontroly stavebních strojů a vysokozdvižných vozíků v souladu s platnými normami a předpisy. Díky pravidelným kontrolám lze včas odhalit případné závady a předejít tak neplánovaným odstávkám strojů.

Závěrem

Nakladače Novotný, prodávané a servisované společností ZTS Jindřichův Hradec s.r.o., představují spolehlivé a výkonné řešení pro širokou škálu stavebních a zemědělských aplikací. Díky kvalitnímu servisu, školením a technickým kontrolám zajišťuje společnost svým zákazníkům maximální spokojenost a dlouhodobou životnost jejich strojů.

Nově u nás pořídíte nakladače, rýpadla a vysokozdvižné vozíky značky Günter Grossmann za bezkonkurenční ceny.

Nakladače Novotný – Kvalitní a spolehlivé stroje pro každou stavbu

Společnost ZTS Jindřichův Hradec s.r.o. je již od roku 1992 předním českým prodejcem a servisním…